Jesteśmy krajowym liderem w internetowej sprzedaży choinek sztucznych. oferujemy najnowsze modele charakteryzujące się pięknymi, naturalnymi kolorami i oryginalną stylistyką, co sprawia, że produkowane przez nas drzewka z dużym realizmem odzwierciedlają naturę.

Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją modeli na 2023r.


Firma powstała w 2002 roku. Z upływem czasu stworzyliśmy firmę z silną i stabilną pozycją na rynku krajowym i zagranicznym. Nasze biuro i magazyny znajdują się w Ostrowie Wielkopolskim, w południowej części województwa wielkopolskiego. Gdzie znajduje się biuro i punkt odbioru przesyłek, do którego zapraszamy klientów Ostrowa Wielkopolskiego i okolic

Zespół obsługujący sklep tworzy 6 pracowników z którymi macie Państwo do czynienia podczas kontaktów z naszą firmą ,jest jeszcze kilka osób „niewidzialnych”.

Jest to obsługa logistyki ,magazynu ,serwis techniczny, programiści, oraz administracja.

Wszyscy staramy się aby sklep christmas-tree stał się największym i najczęściej odwiedzanym świątecznym sklepem internetowym

W roku 2003 rozpoczęliśmy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro, z biegiem czasu zyskaliśmy zaufanie marki w uznaniu wysokich wyników sprzedaży w serwisie, profesjonalnego podejścia do zawieranych transakcji oraz bardzo dobrej jakości obsługi klienta otrzymaliśmy certyfikat Super Sprzedawcy od Dyrektora generalnego portalu allegro pana Arjana Bakkera.

W roku 2004 roku otworzyliśmy sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży wysyłkowej choinek sztucznych. Wówczas też w ramach firmy została stworzona marka Christmas-tree.pl Bogaty wybór, duże zróżnicowanie i bardzo atrakcyjne ceny choinek przełożyły się bezpośrednio na ogromny sukces rynkowy, a marka christmas-tree.pl stała się symbolem jakości i zaufania dla stałych i nowych z Klientów. Dzięki najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze nasze dekoracje znane są już w Anglii, Irlandii, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Szwecji, Francji, Włoch, Ukrainie, Rosji i dynamicznie rozwijającym się rynkiem na Białorusi Współpracujemy od lat z zaufanymi i najlepszymi firmami związanymi z dekoracją, aranżacją i wystrojem wnętrz.

Wspólnie tworzymy najpiękniejszą oprawę Świat Bożego Narodzenia. Gwarantujemy wysoką jakość, terminowość realizacji zamówień i fachową obsługę logistyczną.