Szczegóły udzielania rabatów oraz przyznawania cen indywidualnych na zakup  produkowanych choinek sztucznych na sezon 2023r

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udzielamy:
 

  1. Bardzo atrakcyjnych rabatów na produkty oferowane w naszym sklepie rabat przyznawany jest na większe zamówienia od kwoty 5000zł również dla osób indywidualnych, firm oraz instytucją państwowym.
     
  2. Przydzielamy stałe niższe ceny na wybrane produkty,  firmą związanym z handlem detalicznym, z roku na rok współpracujemy z stałymi odbiorcami jak również z nowymi firmami zapraszamy.


Rabatów udzielamy w dwóch formach:

Rabat jednorazowy: udzielany jest dla zamówień o znacznej wartości od kwoty 5000zł do 11000 zł uzależniony jest od ilości oraz różnorodności zamawianych produktów. Rabatu udzielamy na podstawie przyznanego kodu rabatowego który pomniejszy wartość zamówienia w koszyku w sklepie www.Christmas-Tree.pl o przyznany procent rabatu.

Rabat Stały / Hurtowy: przyznawany dla zamówień  do dalszej odsprzedaży, polegający na przyznaniu cen indywidualnych na oferowane produkty w sklepie. Rabat udzielany jest jedynie przedsiębiorcą.


W celu uzyskania Rabatu należy skontaktować się z nami i poprosić o indywidualną ofertę cenową.
Preferujemy kontakt telefoniczny lub wiadomość email.

Mniejsze zamówienia hurtowe wysyłamy firmą spedycyjną natomiast większe zamówienia rozwozimy po całej Polsce własnymi samochodami dostawczymi. W przypadku wszelkich pytań dotyczących udzielanych rabatów prosimy o kontakt w celu otrzymania szerszych informacji.

Christmas-tree
ul. Polna 63
63-400 Wysocko Wielkie
Tel: 795-73-73-73
adres e-mail: kontakt@christmas-tree.pl

Godz. otwarcia: 9:00 - 16:00