ZAMÓWIENIA:

1. Zamówienia przyjmowane są poprzez naszą stronę internetową christmas-tree.pl lub telefonicznie pod nr tel 795-73-73-73

2. Podczas pierwszego zamówienia towarów należy się zarejestrować w naszym sklepie lub zrealizować zamówienia poprzez „szybkie zakupy” płacąc on-line za pomocą systemu PayU lub przelewy24

3. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza zamówienia.

4. Na adres email, podany w zamówieniu, przyjdzie wiadomość ze specyfikacją zamówienia oraz prośbą o jego potwierdzenie. Niepotwierdzone, w ciągu 7 dni, zamówienie zostaje anulowane.

5 . Wysyłka zamówionego towaru następuje niezwłocznie po otrzymaniu płatności w terminie 1/3 dni roboczych

6 . Administratorem danych osobowych jest firma Flowers Polska Dariusz Giera z siedzibą 63-400 Wysocko Wielkie ul Polna 63

 

PŁATNOŚCI I REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

 

1 . Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

- w momencie wpłynięcia na konto firmowe kwoty za zamówienie.

W opisie transakcji prosimy podać Nr zamówienia.

2. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT, bądź paragon fiskalny, w zależności od preferencji klienta, które należy zgłosić przy składaniu zamówienia .

3 . Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera Gls Poland. Cena przesyłki uzależniona jest od jej wagi. Cena przesyłki widoczna jest w trakcie składania zamówienia.

4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

5 . Obowiązującą w sklepie formą płatności jest przelew bankowy lub usługa "za pobraniem". Pieniądze należy wpłacać na konto firmy:

Flowers Polska

ul. Polna 63

63-400 Wysocko Wielkie

Nr konta ALIOR BANK

14249000050000453066969503

6. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania lub wycofywanie towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, bądź wprowadzania w nich zmian.

7. Zakończenie procedury realizacji zamówienia następuje w chwili odbioru paczki przez pracownika firmy spedycyjnej gls z siedziby firmy.

8. Każdy kupujący posiada prawo do reklamacji lub zwrotu towaru na podstawie paragonu lub f-vat w terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki. Klient ma 14 dni na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu oraz kolejne 14 dni na odesłanie towaru) Formularz zwrotu lub reklamacji można pobrać w zakładce reklamacje. Reklamacje prosimy składać na adres email kontakt@christmas-tree.pl odpowiedz na zgłoszenia trwa 48h

9.W przypadku uszkodzonej przesyłki należy natychmiast przy odbiorze (w obecności kuriera spisać protokół szkody ) aby rozpocząć procedurę reklamacyjną. W przypadku zaginionych przesyłek rejestrowanych firma nasza pomaga w procedurze reklamacyjnej.

10. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumenckich, a także inne powszechnie obowiązujące prawa. Regulamin sklepu internetowego christmas-tree.pl

 

POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

 

1. Dokonując zakupu w firmie Flowers Polska twoje dane są zapisane i gromadzone na potrzeby realizacji zamówienia.

2. Wszystkie zgromadzone dane osobowe nr tel. adresy email. itp. są wyłącznie wykorzystywane do celów realizacji zamówienia.

3.  Firma Flowers Polska oraz Dorpen nie sprzedaje nie przekazuje ani nie używa zgromadzonych danych osobowych użytkowników sklepu innym osobą lub instytucją chyba że wyrażą pisemną zgodę.

4. Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem, udzielonego przez użytkownika zezwolenia, regulaminu oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późna. zm.).