Producent choinek sztucznych


Zajmujemy się profesjonalnie od 2002r produkcją choinek sztucznych, girland oraz innych dekoracji świątecznych posiadamy własne linie produkcyjne które z co rok ulepszamy modernizujemy i udoskonalamy.


Maszyny i urządzenia oraz  rodzinna pasja dają nam możliwość wyprodukowania choinek o nowoczesnej stylizacji o doskonałej jakości o czym świadczą opinie klientów z całej Europy.

Podstawą produkcją stanowią dla nas wyselekcjonowane rzetelne i terminowe firmy które dostarczają nam niezbędne materiały produkcyjne takie jak folie PCV, drut, nowoczesne gałązki polietylenowe oraz inne materiały.

Choinki sztuczne produkujemy cały rok aby w okresie przedświątecznym stany magazynowe pozwoliły na szybką realizacje zamówień hurtowych oraz detalicznych.

Produkujemy gł nasze wzory choinek lecz podejmujemy się realizacji nietypowych zamówień wg życzenia klienta hurtowego.

Jesteśmy firmą która idzie cały czas do przodu ! obserwujemy trendy odwiedzamy największe światowe targi świąteczne nawiązujemy nowe kontakty co przekłada się na rozpoznawalność naszej marki.

Nasze choinki zdobią salony klientów detalicznych jak również znanych i rozpoznawanych polskich i zagranicznych firm, zaopatrujemy instytucje państwowe, kościoły, markety, restauracje, hotele, i inne ....

Z roku na rok poszerzamy asortyment naszych wyrobów oraz podwyższamy ich jakość, czego dowodem są stali odbiorcy choinek którzy oferują nasze wyroby w mniejszych lokalnych punktach sprzedaży detalicznej.

Oferujemy konkurencyjne ceny i  na życzenie klienta produkty mogą być zapakowane w estetyczny karton lub worek foliowy.

Zamówienia detaliczne oraz mniejsze zamówienia hurtowe składane przez sklep www.Christmas-trre.pl wysyłamy przesyłka kurierską GLS Poland, dla zamówień hurtowych ustalamy indywidualnie transport posiadamy samochody dostawcze które rozwożą towar po całej Polsce dla stałych odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i do współpracy.,,