Zwroty zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.


Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim dowód zakupu ( paragon lub f-vat ) z adnotacją o zwrocie towaru.
Gwarantujemy zwrot wartości produktu bez kosztów poniesionych za dostawę i zwrot towaru.

Pieniądze zwracamy tylko przelewem na wskazany nr rachunku bankowego z dokumentem fiskalnym. W przypadku zagubienia paragonu zwrot gotówki nie zostanie zrealizowany.

Istnieje możliwość zwrotu towaru za pośrednictwem naszej spedycji, koszt usługi umówienia kuriera to 30zł brutto, o dostępność usługi proszę kierować pytanie na email.

Uwaga zwrotów gotówkowych za zwrócony towar po św. nie realizujemy, obsługujemy jedynie reklamacje lub wymiany towaru który posiada wady.

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres

Christmas-tree
ul. Polna 63
63-400 Wysocko Wielkie


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:

Tel: 795-73-73-73
adres e-mail: kontakt@christmas-tree.pl


 Do zwróconego towaru należy dołączyć dowód zakupu i formularz powodu zwrotu towaru
Wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inne dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.

Formularz odstąpienia od umowy

Formularz odstąpienia od umowy

 Formularz Zwrotu Towaru

Formularz Zwrotu Towaru

 Formularz Zwrotu wpłaty

Formularz Zwrotu wpłaty

 Formularz Reklamacji

Formularz Reklamacji